Kırık Lcd Ekran Yeni̇leme

Hangi Ekranları Yeniliyoruz?

Samsung marka cep telefonu modellerinin kırık ekranlarını yeniliyoruz;

Ekranda gölge, çizgi veya kararma olmayan, dış camı kırılmış dokunmatiği çalışan orjinal ekranlarınızı yeniliyoruz.

Toptan fiyatlarımız hakkında detaylı bilgi için aşağıdaki numaradan bize ulaşabilirsiniz.

Süreç Nasıl İlerliyor?

1. Kırık ekranlarınızı yenilenmek üzere bize ulaştırın;

Yenilenmesini istediğiniz kırık ekranlarınızı hafta içi 09:00-18:00 saatleri arasında iş yerimize getirebilir ya da anlaşmalı olduğumuz yurtiçi kargo firması ile bize gönderebilirsiniz. 

Not: Kırık ekranlarınızı bize kargo ile ulaştırıyorsanız bize gönderimini sağlamadan önce mutlaka test etmenizi tavsiye ediyoruz. Kırık ekranlarınızı test etmek için önce cihazdaki "Arama/Telefon" tuşuna basıp, sonra"*#0*#"(tırnak işaretleri olmadan olmadan) yazıyorsunuz. Bunu yazarak girdiğiniz menüde ekranın renk, dokunmatik ekran gibi çeşitli teknik özelliklerini test edebilirsiniz.

2. Sizden teslim aldığımız kırık ekranlarınızı renk ve dokunmatik testlerinden geçiriyoruz;

Bu aşamada yenilenmeye uygun olmayan;

Yan sanayi olan, dokunmatiği çalışmayan, görüntü gelmeyen, renk sorunu olan, çizgi ve gölgeli olan ekranlarınız aynı gün size geri teslim edilecektir.

Eğer kırık ekranlarınızı kargo yolu ile ulaştırıyorsanız, ekranların arka kısmında size ait olduğunu belirten herhangi bir işaret,etiket,kaşe vs. konumlandırabilirsiniz.

3. Test aşamaları tamamlandıktan sonra kırık ekranınız yenilenerek size geri kargolanacaktır;

Kırık ekranlarınızı işyerimize getirdiğiniz takdirde nakit olarak ödeme yapabilirsiniz. Eğer kargo ile gönderim sağladıysanız belirttiğimiz hesap numaralarına ürün bedelini aktarmanız gerekmektedir.

Ödemeniz tamamlandığı takdirde hafta içi saat 15:00' ya kadar yenilenmiş ekranlarınız aynı gün kargoya verilir. Hafta sonları ve tatil günlerinde ise takip eden ilk iş günü içerisinde kargoya verilir. Yenilenen ekranlarınız 1-3 iş günü içerisinde size ulaştırılır. Kargo ücretsizdir.