Kurumsal

Cep Teknik İletişim Hizmetleri

İnsanların ihtiyaçlarına yönelik hizmetler sunan, cep telefonlarınızda karşılaştığınız sorunları, en hızlı ve en güvenilir şekilde çözümlemeyi amaçlayan  Cep Teknik İletişim Hizmetleri,   2001 yılında, kurulmuştur.

Biz Kimiz ?

Kuruluşumuzdan bu yana 

SAMSUNG,PANASONIC,KODAK ve daha bir çok markanın yetkili servisliğini yapan firmamız artık özel olarak Cep telefonu teknik servisliği hizmeti vermeye başlamıştır. Bünyemizde çalışan teknisyenlerimiz gerekli eğitimleri almış ve alanlarında uzmanlaşmışlardır.

Neden Cep Teknik ?

İletişim sektöründe, sektöre öncülük etmeyi hedefleyen firmamız, hızla ilerleyen teknoloji ile birlikte sürekli yenilenmektedir. Bu gün sahip olduğumuz zengin makine ve ekipmanlarımızla, sizlere profesyonel hizmet vermek için var gücümüzle çalışıyoruz. Cep telefonu tamiri sektöründe, mükemmeli yakalama hedefi ile, teknolojinin avantajlarını, en doğru ve en iyi şekilde kullanarak kusursuz işler gerçekleştiriyoruz. Bulunduğumuz pazara öncülük etmek için hızla ilerliyoruz.

Çünkü Biz !

Kendine güvenen, yaptığı işin arkasında durabilen, müşteri memnuniyetini esas tutan işletmelerin, daima kazanacağına inanıyoruz.