Telefonunuzu Koruyun

Her ne kadar elimizden düşürmediğimiz diye tabir etsek de; Telefonlarımızı ister istemez elimizden çok kez düşürebiliyoruz. Telefonlarımıza zarar gelmemiş olsa bile, çizilen veya ezilen telefonlarımız canımızı sıkabiliyor. İster istemez telefonumuzdan soğumamıza ve telefonumuzun gözümüze değersiz görünmesine neden oluyor. Telefonlarınızı daha uzun seneler kullanabilmeniz için size bir kaç öneride bulunmak istedik.

Telefonların düşmesi veya darbe alması halinde en hassas yeri olan ekranları çabucak kırılabiliyor. Buna çözüm olabileceği düşünülerek tasarlanan kırılmaz cam diye tabir edilen, kırılmayı önleyici camlar; Telefonlarımızın ekranlarının kırılma ihtimalini neredeyse yarı yarıya önlüyor. Yakınınızdaki telefon aksesuarı satan bir bayiye giderek veya telefonunuzu tamir ettirdiğiniz teknik servisten bu koruyucu camları temin edebilirsiniz.

Bunun yanında ise yine ekranınızı ve kasanızı darbelere karşı korumak amaçlı, silikon olmasını önerdiğimiz koruyucu kılıflar temin edebilirsiniz. Günümüzde artık, kişiye özel ve eğlenceli kılıflarda bulunmaktadır.